Kısaca Anlatalım

Personel takip sisteminde Serbest ve esnek vardiyalar, gruplar oluşturm günlük, haftalık, aylık, yıllık giriş çıkış raporları, fazla mesailer, izinler, çoklu kullanıcı desteği gibi bir çok özelliği bulunmaktadır.

Birçok Personel Takip Programında bulunmayan özellikler olarak dilediğiniz alanların XLS, PDF vb. çıktısı, kullanıcı yetki seviyeleri, giriş-çıkış raporlarının sms veya e-mail ile gönderilmesi, gelişmiş, istatistik ve raporlama, log kayıtları, maaş ve bodro, puantajlar hesaplanabilir.

Fazla mesai, eksik mesai, devamsızlıklar hesaplanabilir. Yemekhane tabiki yapılabilir öğünlere göre yemek yiyecekler, toplam yemek yiyenler, birden fazla yemek yiyenler, yemek yemeyenler, diyet yemek yiyenler, istenirse birden fazla yemek yiyenlerde kırmızı ışık yanar ya da turnike açılmaz.

Portör muayenesi kapsamında gaite kültürü, boğaz kültürü, burun kültürü ve gaitanın mikroskobik incelenmesi tetkikleri yapılarak sonuçlar işçi sağlığı dosyasında Taga Savunma Personel Takip Programı sayesinde saklanır.

Personel Takip sistemleri konusunda üretici firma olan ve Türkiye Distribütörlükleri vermeyi planlayan firmamızı Kartlı Personel Takip Sistemi, Parmak izli personel takip sistemi, yüz tanımalı personel takip sistemi ve avuç içi damar okumalı personel takip sistemlerini kesintisiz destek ve uygun fiyat garantisi ile müşterilerine sunmaktadır. Bilgisayar, tablet veya cep telefonlarınız ile bağlantılı bu sistemlerimiz ile personellere verilen özel ID bilgileri sayesinde okuyucu terminaller oluşmakla ve bu kartlı veya parmak okuma cihazlarınızdan gelen veriler pc tarafından kontrol edilmektedir. Belirlenen saatlerde cihazlardan otomatik bilgi toplanabilir.Personel Takip Sistemi istenirse diğer yazılımlara entegre edilebilir.