Belli periyotlarla kontrol edilmesi gereken, devriyeye çıkılmasına ihtiyaç duyulan her yerde kullanılan, bir çok farklı amaca ve kullanıma hizmet eden, hızlı, el tipi, kurulumu ve kullanımı kolay otomasyon ve devriye tur sistemleridir. Fabrika, depo, şantiye, askeri birlikler vb.mekanların güvenliğinden sorumlu personelin hangi güvenlik noktasını, ne zaman kontrol ettiğini belirleyen ve alınan verileri otomatik olarak yazılım üzerinden raporlayan bilgisayar tabanlı devriye tur kontrol sistemidir.

Bekçi devriye tur kontrol sistemlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için lütfen bizimle irtibata geçiniz.

Akıllı Kalem 3000 Bekçi Tur Kontrol Sistemi

Tom teknolojisinin kullanıldığı bekçi kontrol sistemidir, paslanmaz çelik üzeri plastik kaplıdır. Bekçinin kalemini güvenlik noktalarına anlık okutması ile titreşimli ve ışıklı uyarı verir. % 100 su geçirmezdir.

Proximity Bekçi Tur Kontrol Sistemi

125 khz proximity teknolojisinin kullanıldığı bekçi tur kontrol sistemidir. Fener, titreşim ve darbe tespit özelliği mevcuttur. Pc bağlantısı herhangi bir haberleşme yuvasına ihtiyaç duyulmadan direk usb kablosu ile dir.

Proxpen Bekçi Tur Kontrol Sistemi

125 khz proximity teknolojisinin kullanıldığı bekçi tur kontrol sistemidir. Titreşim ve darbe tespit özelliği mevcuttur. Aktarım kablosu aynı zamanda şarj olması içinde kullanılır.